Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fordońska zbiórka dla kotka i pieska 2016

 

Do 15 listopada br. trwa akcja społeczna pn. "Fordońska zbiórka dla kotka i pieska ze schroniska"! Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do niesienia pomocy naszym braciom mniejszym!

 
Szczegółowe informacje (źródło):
 
Kto?
Mieszkańcy Fordonu!
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zbiórce żywności i darów dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej. Pomóżmy przetrwać zimę zwierzętom, których los nie oszczędzał. Pokażmy naszą wrażliwość i serca!

Gdzie? Kiedy?
W Administracjach Osiedli i Biurze Obsługi Mieszkańców Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej do dnia 15 listopada włącznie
(uwaga: Facebook nie pozwala ogłosić wydarzenia dłuższego niż 2 tygodnie, stąd w wydarzeniu zakończenie jest na 8.11)!

Adresy: Rataja 2, Fiedlera 9, Wyzwolenia 95, Kleeberga 2.

Jak pomóc?
Jeśli nie możesz niczego podarować - podaruj swój czas. Udostępnij wydarzenie. To ogromna pomoc! Możesz też np. wydrukować jeden plakat i zawiesić go w swojej pracy lub szkole.

Co przynieść?
Schronisko prosi o podkłady higieniczne dla zwierząt, karmę dla szczeniąt i kociąt, ręczniki, pościel, kocyki polarowe i zabawki pluszowe. Przydadzą się też smycze, obrożę i inne akcesoria dla zwierząt. Za hojność dziękujemy!

Prosimy (oczywiście w miarę możliwości) o zakup karmy marki Purina, do której przyzwyczajone są zwierzęta mieszkające w Schronisku. Prosimy aby nie kupować karmy dyskontowej z popularnych marketów (tzw. marketowych marek/marek własnych sklepu), gdyż nie służą one najlepiej zwierzętom.

Zbiórkę organizuje Fordońska SM a wszystkie dary przekazane zostaną Schoronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły?
Jeśli chcecie o coś zapytać dzwońcie do Darii lub Justyny, które na codzień pracują jako Administratorki Nieruchomości na os. Tatrzańskim a w weekendy pomagają w schronisku jako wolontariuszka. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., w godzinach pracy tel. 882 101 979 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. 882 101 982.

Więcej o schronisku?
Zachęcamy do odwiedzenia profilu schroniska:
https://www.facebook.com/schronisko.bydgoszcz/
 
Joomla templates by a4joomla