Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bydgoski Budżet Obywatelski - ankieta - styczeń 2017

 

Urząd Miasta Bydgoszczy zaprasza do wypełnienia ankiety w sprawie Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Swoje opinie i uwagi można zgłaszać w terminie do 28 lutego 2017 roku. Więcej informacji na stronie Bydgoszcz.pl.

 

Artykuł z Bydgoszcz.pl:


Bydgoski Budżet Obywatelski - powiedz nam, co myślisz

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Chcemy poznać Wasze opinie i oczekiwania związane z tym programem.


W ankiecie pytamy m.in. o to, jak  powinny przebiegać poszczególne etapy Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, czyli zgłaszanie projektów, ich weryfikacja i samo głosowanie.
Prosimy również o opinię, czy projekty w ramach programu BBO powinny być realizowane jedynie na terenach miejskich, czy również na terenach należących do spółdzielni lub wspólnot mieszkaniowych lub innych podmiotów prywatnych. Zapytamy także o rolę jaką powinny pełnić Rady Osiedli.
Jesteśmy również ciekawi Państwa opinii co do typów projektów, które powinny być zgłaszane przez mieszkańców.

Czekamy również na inne uwagi dotyczące ostatnio zakończonej V edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, a także na propozycje do kolejnej edycji.

Link do ankiety TUTAJ.
Ankietę można wypełnić również tradycyjnie po pobraniu i wydrukowaniu pliku: TUTAJ

Na Państwa opinie i uwagi czekamy do 28 lutego 2017 r.

Przypominamy, że w V edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 oddano łącznie ponad 30 tys. głosów. Dotychczasowe zasady dotyczące Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajdują się TUTAJ.


 

 

Joomla templates by a4joomla