Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Basen na os. Tatrzańskim - projekt i wizualizacja

 

Projekt i wizualizacja basenu na os. Tatrzańskim.

9 września 2016 roku wydano pozwolenie na budowę basenu na os. Tatrzańskim (przy ZS nr 28 na ul. Marcina Kromera 11). Kiedy rozpocznie się jego budowa? Być może "już" za dwa lata, wszystko w rękach mieszkańców!

 

 

Z uzyskanych informacji:

Kosztorys inwestorski budowy basenu na os. Tatrzańskim: 37,5 miliona złotych
Koszt wykonanej dokumentacji projektowej: 104 tys. złotych
Pozwolenie na budowę: decyzja nr 843/2016 znak: WAB.II.6740.1725.2015.GM z dnia 9.09.2016 r. - termin ważności upływa we wrześniu 2019 r.

 

PROJEKT
(plan sytuacyjny i rzuty kondygnacji)

 

Kiedy nastąpi realizacja inwestycji?
"Miasto dysponuje projektami budowy trzech kolejnych basenów na bydgoskich osiedlach: Miedzyń, Leśne i Tatrzańskie. Wybór pierwszej inwestycji został poprzedzony między innymi dokładaną analizą liczby mieszkańców, uczniów, którzy skorzystają z nowego obiektu. O kolejności realizacji kolejnych inwestycji zadecydują bezpośrednio mieszkańcy przy okazji głosowania na projekty Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego."
(źródło: Bydgoszcz.pl - Park wodny na Kapuściskach. Ogłaszamy przetarg. Raport nr 1)
A o sposobie wykonywania tej "dokładnej analizy", argumentującej budowę w pierwszej kolejności basenu na os. Kapuściska, można przeczytać w odpowiedzi na jedną z interpelacji radnego Rady Miasta: LINK.

 

Artykuły pokrewne:

Budowa basenu przy ZS nr 28 - kolejne informacje

Budowa basenu przy ZS nr 28 - oficjalne informacje

Do czterech razy sztuka... 4 basen w Bydgoszczy dla ZS 28

 

Joomla templates by a4joomla