Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zielona Ławeczka 2017 - projekt fundacji BOŚ

 

Informacje dotyczące projektu fundacji BOŚ pn. "ZIELONA ŁAWECZKA edycja 2017"

 

 

Informacje od organizatora:

KRÓTKO O PROJEKCIE

Przeznaczyliśmy 30 tys. zł na rewitalizację polskich osiedli, zamianę ich w zielone zakątki, skwery, ogrody. Dzięki temu, uda się odnowić 25 miejsc, które do tej pory były puste i zaniedbane.

NA CZY POLEGA KONKURS?

Sąsiedzi łączą siły i rejestrują się poprzez stronę internetową, przygotowują projekt zazielenienia danego terenu i mają szansę otrzymać od nas grant pieniężny wraz z nagrodą rzeczową w postaci ławki parkowej, o łącznej wartości do 1200 zł. Będą mieli również możliwość konsultacji swoich pomysłów z architektami krajobrazu ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a później samodzielnie zajmą się urządzaniem nowego, zielonego zakątka.

Projekt skierowany jest do grup sąsiedzkich z otwartych osiedli w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców. Czas na przysyłanie projektów do oceny mija 31 maja 2017. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo adresem www.zielonalaweczka.pl

Serdecznie dziękujemy za pomoc w zmianie szarych blokowisk w zielone zakątki.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

Artykuły pokrewne:

Zielona Ławeczka 2016 - projekt fundacji BOŚ

Zielona Ławeczka - projekt fundacji BOŚ

 

Joomla templates by a4joomla