Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyżur - co to takiego?

Raz w miesiącu (w drugi wtorek miesiąca) odbywają się dyżury (spotkania) członków Rady Osiedla z mieszkańcami.

  

Czym jest dyżur?

Jest to spotkanie członków Rady Osiedla (co najmniej dwóch), radnych Rady Miasta* oraz przedstawicieli Policji* i Straży Miejskiej* z mieszkańcami.

Odbywa się w każdy drugi wtorek miesiąca, w godz. 18.00-19.00, w siedzibie rady.

Można przedstawić bezpośrednio członkom Rady Osiedla swoje uwagi, opinie, wnioski, spostrzeżenia, potrzeby itp. - wszystko to, co dotyczy osiedla Tatrzańskiego i jest zgodne z §17 Statutu Osiedla.

Oczywiście nie tylko dyżur jest czasem i miejscem do przedstawiania członkom RO swoich opinii. Jest to jednak forma regularnych spotkań dla mieszkańców, zwłaszcza z radnymi Rady Miasta Bydgoszczy danego okręgu wyborczego, do organizacji których zobligowana jest Rada Osiedla.

Pilne sprawy (i te mniej pilne) można także zgłaszać listownie, e-mailowo oraz  telefonicznie (do przewodniczącego RO).

Dane kontaktowe --- KONTAKT >>>

W przypadku wcześniejszego kontaktu i przedstawienia sprawy, możliwe jest zorganizowanie spotkania (dyżuru) z konkretnym przedstawicielem Rady Miasta, Policji (dzielnicowym) i Straży Miejskiej oraz innych służb i wydziałów miasta.

 

* obecność niegwarantowana; obecność radnych RM wg harmonogramu

 

Lokalizacja:

 

Wyświetl większą mapę

Joomla templates by a4joomla